Nazajutrz Dnia Dziecka, Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Kaprów Polskich w Suchaczu gościli ciekawego człowieka, którego bardzo dobrze znali, ale z drugiej strony ekranu - księdza Adama Węgrzyna SDB - Współprowadzącego Program Telewizyjny "Ziarno" w TVP.

Była to dobra okazja do spotkania się na żywo, jak zauważyli Uczniowie telewizja "trochę oszukuje", bo rzeczywistość wygląda nieco inaczej, a nawet lepiej... Była to doskonała okazja do zadawania setek pytań i wysłuchania opowieści o tym, jak to jest być z drugiej strony ekranu.

Księże Adamie, dziękujemy za to co robisz z Panem Józefem Miką, Panią Eweliną Grzebinogą, Dzieciakami i Rodzicami z Ziarna oraz dziesiątkami Osób, których często nie widać, ale bez nich nie było by Programu.

Ksiądz Adam w dniu dzisiejszym został nominowany na Proboszcza i Dyrektora Wspólnoty Salezjańskiej w Głoskowie koło Warszawy - gratulujemy i życzymy wszelkiego Błogosławieństwa, aby Maryja Wspomożycielka Wiernych, która jest Patronką tej Parafii miała księdza w swojej opiece i dużo sił i radości w nowej pracy. 

A do nas zapraszamy w kolejne odwiedziny :)

Podziel się z innymi w sieciach społecznościowych:
Pin It